GOT MY CD

8.3.14


Dobré ráno! Není nic hezčího než se probouzet do slunečného dne :) Na dnešek nemám žádné plány, ale je mi líto být doma, když je tak hezky, takže musím něco vymyslet a oslavit náš den, holky! Včerejší muzikál byl úžasný, netušila jsem, že je Karlín tak krásné divadlo. Jesus Christ Superstar rozhodně stojí za shlédnutí! Při cestě do Prahy jsem se stavila pro písničky, které jsem nahrála a hned jsme si je v autě pustili. Ani nedokážu říct, jaký z nich mám pocit, hlavně nedokážu objektivně posoudit, jaké vlastně jsou. Protože jsou všechny natočené na první pokus a nejsou nijak upravené, je tam slyšet naprosto každý detail a každá chybka. Z jedné mám ale vekou radost a kousíček můžete slyšet u mě na instagramu. Postupně vám je sem dám (snad) všechny.

18 comments:

 1. Replies
  1. Hih, není k čemu gratulovat, moje vlastní CD zatím nevydávám :D :) Ale děkuji :)

   Delete
 2. Moc se těším až jich uslyším více :)

  ReplyDelete
 3. Určitě si poslechnu :) Těším se na ostatní :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Velká gratulace,ráda si ji poslechnu.:-)

  ReplyDelete
 5. hned si jdu na instagram poslechnout a krásný den žen!:-)

  ReplyDelete
 6. Slyšela jsem na insta, krásně zpíváš. Plánuješ nějaké zucastnení do pěvecké soutěže jako superstar nebo tak na proslavení ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Luci už se mě na to tady někdo ptal, tyhle soutěže jsou něco odpornýho, věř mi :) A proslavení se nekoná, já si skoro nikoho ze soutěží nepamatuji..

   Delete
 7. Ty jo, tak to je super! Určitě se podívám na Instagram. :)
  Jinak taky se přidávám-pěkné MDŽ přeji. :)

  ReplyDelete
 8. Taky se moc těšim až uslyšim vice;)! Jsem moc zvědavá;)!

  ReplyDelete