RELAX

6.8.14


Je něco lepšího, než horká koupel po dlouhém dni? Celý tento týden je dost stereotypní, brzy vstávám, pozdě se vracím domů, takže večer nemám moc energie a snažím se relaxovat. Proto se mnou mějte strpení, snad se na blogu brzy objeví něco zajímavějšího! Také už konečně budou nové písničky a videa na youtube. Už na tom pracuji, takže se máte na co těšit. Když už jsme u videí, napadlo mě, že bych mohla natočit něco na dovolené a potom udělat krátký sestřih, co myslíte? Máte rádi taková videa?

21 comments:

 1. Že se ptáš! :P Doslova miluju příspěvky od moře! Ať už ve formě článku a fotek nebo videa:) To bys mě tedy opravdu moc potěšila :) Budeš psát i z dovolené nebo až přijedeš? :)
  A na písničky se obzvlášť těším!
  Doufám, že se máš parádně! ♥
  V.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jedna z prvních věcí, na které jsem při vybírání dovolené koukala, byl hotel s wifi :D Takže určitě budu psát příspěvky přímo z dovolené, snad mi to vyjde každý den a snad internet nebude nějak zlobit :) Video bych ale udělala až doma, abych měla čas ho hezky sestříhat :) Krásný večer ♥

   Delete
 2. Na dovolené určitě něco natoč! :) Na takové videa se ráda koukám. :) Jinak vana mě čeká za chvíli, už se nemůžu dočkat, aaa! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já mám taková videa taky ráda :)) Užij si vanu!

   Delete
 3. Není nad to si po náročném dni odpočinout ve vaně :) přesně to je moje :) !

  ReplyDelete
  Replies
  1. A obzvlášť třeba v zimě, když je venku sníh :) To je horká vana božská!

   Delete
 4. Teším sa na nove pesničky a videá ! a máš pravdu milujem po celom dno odpočinok vo vani, najma v jeseni a zime ! :))

  ReplyDelete
 5. Marky, nenapsala by jsi prosím zase článek - fakty o tobě? :-)

  ReplyDelete
 6. http://globalmeditation.chopra.com/ - zhruba za hodinu a půl proběhne meditace za světový mír :) kterou pořádá Deepak Chopra, jestli znáš :) je to pro dobrou věc, tak se připoj, jestli máš čas :)
  Péťa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to vůbec neznám, mrknu na to :)

   Delete
  2. Je to celosvětová meditace za světový mír, kde se připojí lidi opravdu z celého světa. Je to úplně poprvé. A jde o to, že čím více lidí se připojí, tím větší to bude mít účinek. Navíc to bude možná zapsané v Guinessově knize rekordů - za největší meditaci. Je to super! :)

   Delete
  3. To je super, ale jak na to? Nikdy jsem nemeditovala :(

   Delete
  4. Na té stránce v pravo se musíš přihlásit přes mail a pak jdi na mail a pošlou ti odkaz a mělo by se ti pustit video, kde všechno řeknou:)

   Delete
  5. Už je mi to hloupý, ale musím se zeptat, jestli jsi to stihla a přišla, jak na to..co říkáš na tu zpěvačku?:))

   Delete
  6. Jojo, dívala jsem se :) Moc se mi líbila :)

   Delete
 7. Jak to, že umíš dobře anglicky? :) Byla jsi někde v cizině nebo tak? :) Budu za ráda za nějaký tipy a triky :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mně to vždycky šlo tak nějak samo od sebe :) Určitě se na všechno dívej v originálním znění, díky filmům, seriálům a videím na youtube jsem pochytila americký přízvuk a mnoho frází :) Ideální je, když si místo českých titulků stáhneš anglické, pak to vidíš i napsané a líp si to zapamatuješ :)

   Delete