MONDAY INSPIRATION

24.11.14


Dobré ráno! Nevím, jak jste na tom vy, ale mě pondění rána docela zmáhají. Proto jsou pro mě inspirativní obrázky naprostou nezbytností. Užijte si krásný den!

6 comments:

 1. Mám to stejně, pondělní rána nemám ráda a pondělky celkově nenávidím. Inspirativní obrázky vždycky povzbudí :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pro mě je nejhorší ten moment, kdy mám vstát z vyhřáté postele! Ale jakmile z ní vylezu, už se těším na snídani, ta mi ráno vždycky zpříjemní :)

   Delete
 2. Kdyby to bylo na mně, tak pondělky zruším a zavedu třídenní víkend...Vždycky kvetu z těch aktivních jedinců, co už hned v pondělí v půl osmé tvrdě pracují...já sice do práce dojdu na osmou, ale probouzím se tak na desátou:)

  ReplyDelete
 3. Záleží na úhlu pohledu. Je to na tobě. Buď můžeš brát pondělek jako děsnou otravu a nebo ho můžeš brát jako den jako každej jinej a nebo třeba novej začátek od minulýho týdne, kterej stál za prd a nebo byl suprovej a tenhle může být ještě lepší. Vždycky je to na nás. Mrčet dokážou všichni :) Ale chápu Tě ♥ a neber to zle, myslím to pro tebe dobře.
  Pročvlastně pondělí je tak děsnej den? Proč by jsme ho měli rušit? Kdyby se zrušil, tak lidi budou nesnášet jinej den, třeba úterý. Doufám, že chápeš, jak to myslím:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já to takhle vůbec neberu, pondělky mi nevadí, jsem optimista :) Jen to vstávání po víkendu je hrůza, dnes jsem měla budík na pátou, fuj :)

   Delete